Biznes, E-biznes, Marketing, Reklama

Cukierki reklamowe – o czym pamiętać przygotowując je na targi?

Cukierki reklamowe

Cukierki reklamowe

Cukierki i innego rodzaju słodkości stanowią nieodłączny element każdego stoiska na targach. Tego typu wydarzenia branżowe to doskonały sposób na zaprezentowanie produktów i usług oferowanych przez daną firmę, zwiększenie jej rozpoznawalności, poszerzenie grona klientów oraz nawiązanie nowych, cennych kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą okazać się niezwykle owocne. Jakich błędów należy unikać przygotowując się do udziału w branżowym evencie? Jakiego rodzaju reklamowe słodkości najlepiej sprawdzą się podczas takich wydarzeń?Cukierki reklamowe to ponadczasowa część każdego stoiska na branżowym evencie. Warto zakupić je odpowiednio wcześnie tak, by mieć pewność, że dotrą one na czas. Nie bez znaczenia jest także ich ilość. Najlepsze rozwiązanie to zaopatrzenie się w większą porcję słodkości – dzięki temu wykorzystać będzie je można także w czasie innych, odbywających się w najbliższym czasie wydarzeń. Należy także zdawać sobie sprawę z faktu, iż im więcej cukierków zakupimy, tym niższa będzie ich cena. Kluczowy wpływ na koszt słodkości ma ich waga – lżejsze od papierowych opakowań są te wykonane z celofanu. Uwzględnić to powinny w szczególności firmy dysponujące ograniczonym budżetem.

Aby cukierki reklamowe wyróżniały się z tłumu, warto by miały oryginalne, przykuwające wzrok opakowanie. Doskonale do tego celu nadają się między innymi te w metalizowanych sreberkach, obok których nie sposób przejść obojętnie. Mile widziane będą także słodkości w barwach nawiązujących do identyfikacji wizualnej marki – dzięki temu całość stoiska prezentować będzie się w pełni spójnie. Aby były one możliwie jak najlepiej widoczne, najlepiej umieścić je w dużych, przezroczystych misach.

Nie bez znaczenia jest także smak, jaki mają cukierki reklamowe. Zamiast klasycznych ich wersji, jak miętowa czy truskawkowa, warto zdecydować się na zakup nieco bardziej oryginalnych słodyczy, na przykład o smaku gumy balonowej czy coca coli. Takie cukierki z pewnością na długi czas zapadną w pamięci potencjalnych klientów.

Tagi: , ,