Biznes, E-biznes, Marketing, Reklama

Kubki reklamowe termiczne

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki są gadżetem reklamowym, który od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród firm szukających ciekawego upominku dla swoich klientów – czy to z okazji urodzin firmy, poszerzenia jej asortymentu o nowe produkty lub usługi czy okazji takich, jak Wielkanoc, Boże Narodzenie lub Walentynki. Przedsiębiorstwa szukające ciekawej alternatywy dla klasycznych kubków, zdecydować mogą się na zakup ich wersji termicznej, która to sprawdzi się zarówno w biurze, jak i poza nim – w drodze do pracy czy podróży służbowej.Kubki reklamowe termiczne od ich tradycyjnej wersji różnią się tym, że przez długi czas są w stanie utrzymać pożądaną temperaturę znajdującego się w nich napoju – wysoką kawy lub herbaty i niską wody lub soku. Na powierzchni takiego naczynia umieścić można logo marki, jej hasło reklamowe, adres strony internetowej czy dowolną, rzucającą się w oczy grafikę.

Kubki reklamowe dostępne na rynku różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania, kształtem oraz pojemnością. Do ich produkcji wykorzystuje się między innymi plastik, stal nierdzewną oraz połączenie tych dwóch materiałów. Zewnętrzna powłoka kubka może być wykonana z pierwszego z wymienionych tworzyw, a wnętrze – z drugiego lub na odwrót. Najdłużej temperaturę napoju utrzymują naczynia wyprodukowane w całości ze stali nierdzewnej. Owszem, są one nieco cięższe i droższe od plastikowej wersji, lecz cechuje ich znacznie wyższa jakość i odporność na uszkodzenia. Co więcej, pod wpływem ciepła nie wydzielają one nieprzyjemnego zapachu, który mógłby wpłynąć negatywnie na smak napoju.

Kubki reklamowe mogą mieć różną pojemność, która przeważnie waha się od 200 do 500 mililitrów, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. W zależności od modelu, odmienny może być sposób ich otwierania. Praktycznym rozwiązaniem są naczynia wyposażone w przycisk umożliwiający swobodne otwieranie i zamykanie kubka. Niekiedy spotkać można się także z kubkami, gdzie blokadę otworzyć można jednym, szybkim ruchem. Kolejna propozycja to klasyczne kubki z nakrętką.

Tagi: , ,